LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Atis un Jānis Auzāni aicina uz “Vakariņām uz sešiem” Ludzā

timthumb.phpAtkal mums visiem ir unikāla iespēja tikties ar brāļiem Jāni un Ati Auzāniem. Brāļi   kopā ar četrām fantastiskām Latvijas mūziķēm apvienojušies jaunā muzikālā projektā “Vakariņas uz sešiem”. “Varbūt tādēļ, ka pulkstenis virs kamīna rāda gandrīz seši, varbūt tādēļ, ka uz galda jau ir vakariņas, bet varbūt vienkārši tādēļ, ka uz skatuves esam seši… Bez lieka skaļuma un trokšņa, muzikāli un romantiski, bet ar mūsu, latgaliešu, raksturu un mīlestību… ar dziesmām par mīlestību….”. Koncerta lielāko daļu veido Ata Auzāna pēdējo 20 gadu laikā radītās dziesmas. Katra no tām saistās ar kādām atmiņām, katrai dziesmai ir savs stāsts, bet kopējais ir un paliek – mīlestība… Mīlestība – šī vārda visplašākajā nozīmē, jo tikai dziesmā var vispatiesāk izteikties par prieku un sāpēm, mīlot mīļoto, par pateicību, mīlot savus vecākus, un rūpēm, mīlot savu bērnu. Arī pārējie koncerta skaņdarbi nav izvēlēti nejauši, jo dziesmas meklētas starp tām, ar kurām brāļi plecu pie pleca ir izauguši.

Pavadošo mūziķu sastāvs, kurā spēlē tikai meitenes: Lauma Kazaka – basģitāra, Nelli Bubujanca – sitamie instrumenti, Inga Meijere – saksofons, flauta, vijole, Antra Lante – ģitāra, – šis sievišķības, muzikalitātes un profesionalitātes salikums, rada koncerta īpašo noskaņu un raksturu, kurā stāstām par cilvēka esamības pamatu – mīlestību.

Tie, kuri ir apmeklējuši brāļu Auzānu koncertu, nekad nav vīlušies! Tāpēc arī Tevi, lasītāj, aicinu uz koncertu Ludzas Tautas namā 26.oktobrī 13.00. Biļetes 3 un 4 Ls vērtībā, Tautas nama kasē no 18.oktobra 17.00-18.00 (izņemot sestdienu un svētdienu) vai pieteikt biļeti, zvanot 29436881 Valentīnai.

 

Uz tikšanos koncertā,

Ludzas tautas nama direktore

V.Razumovska

coloring.cool