LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Partly sunny
6°C
 
A A A

Atbalstīti astoņi Mazie kultūras projekti

Ludzas novada pašvaldība arī šogad ir izsludinājusi Mazo kultūras projektu konkursu, kura ietvaros mūsu pašvaldības kultūras, izglītības, kultūrizglītības iestādes un biedrības, kā arī jauniešu organizācijas līdz 30. martam varēja iesniegt kultūras projektus. Nolikumā paredzēts, ka šim konkursam piešķirtā kopējā finansējuma summa ir 3500 eiro. Katra projekta atbalstam var piešķirt finansējumu 150 – 500 eiro apmērā.

Saskaņā ar nolikumu vērtēšanas komisija ir izskatījusi Mazo kultūras projektu konkursam iesniegtos darbus un atbalstījusi 8 no 14 iesniegtajiem projektiem. Tika atbalstīti Ludzas novadam nozīmīgi projekti, kas vērsti uz kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu, sagaidot Latvijas valsts simtgadi.

Ludzas Novadpētniecības muzeja iesniegtais projekts „Iepazīsim Latgali!” – 500 eiro;

Ludzas pilsētas ģimnāzijas darba grupas projekts „Žika Lielā diena”, veltīts  skolas tautas deju kolektīva 25 gadu jubilejai – 500 eiro;

Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas projekts „Dzejas diena Ludzā” – 500 eiro;

Ludzas TN projekts „Nesaki man neko – vienkārši paklusē. Ir vienkārši ļoti labi, ka tu joprojām esi šai pasaulē” – 500 eiro;

Ludzas PII „Pasaciņa” projekts „Pucējam bērnus Latvijas simtgadei” – 500 eiro;

Ludzas Mākslas skolas projekts „Tei. kas atdzymst Latgalei” – 500 eiro;

Brigu  pagasta  bibliotēkas projekts „Brigi gadsimtu griezumā” – 200 eiro;

Ludzas vakara vidusskolas projekts, kas paredz uzņemt dokumentālo filmu „Latgales iela Ludzā laiku lokos” – 300 eiro.

Par projektu īstenošanu ziņosim darba gaitā. Projekti jārealizē līdz šī gada 30. novembrim.

Korespondente Vanda Žulina

coloring.cool