LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
22°C
 
A A A

Atbalstīsim Ludzas Mūzikas pamatskolas dziedātāju projektu!

kora foto ar skolotājuLudzas Mūzikas pamatskolas kora dziedātājiem ir liela apņemšanās pilnveidot un attīstīt savas vokālās prasmes, piedalīties dažādos pasākumos un konkursos. Savukārt kora vadītājai Evitai Podoļecai ir apņemšanās ieinteresēt bērnus un jauniešus kora kultūras tradīciju izkopšanā un saglabāšanā.

Jaunie dziedātāji plāno pārstāvēt dzimto novadu ne vien mūsu valsts robežās rīkotajos pasākumos, bet arī ar lepnumu nest Latvijas un Ludzas vārdu ārpus tās. Ar šādu mērķi Ludzas Mūzikas pamatskolas kora vadītāja Evita Podoļeca izstrādāja projektu „5. Starptautiskais A. Bruknera koru konkurss un festivāls Lincā, Austrija” un iesniedza LabieDarbi.lv atbalsta saņemšanai. Projekta mērķis ir gūt finansējumu braucienam uz starptautisko konkursu. Iesniegtais projekts veiksmīgi pārvarējis pirmo kārtu un tagad tiks nodots balsošanai.

labiedarbiAicinām Jūs un ikvienu mūzikas cienītāju atbalstīt Ludzas Mūzikas pamatskolas iesniegto projektu, balsojot no 1. līdz 30. novembrim trīs reizes:

1)         www.LabieDarbi.lv mājas lapā pa telefonu (bezmaksas SMS)  http://labiedarbi.lv/lv/balso-par-projektu.

2)         Caur inbox.lv balsošanas platformu: http://labiedarbi.inbox.lv./

3)         Portālā draugiem.lv: www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

Balsot iespējams arī no ārzemēm.

 

Dubultu balsu skaitu LabieDarbi.lv projektam var nopelnīt, balsojot ar aplikācijas CaptureIn palīdzību no 2014.gada 1.novembra līdz 2014.gada 30.novembrim plkst. 23.59. Vienlaikus varēs piedalīties arī konkursā!

Konkursa „Balso ar CaptureIn, nopelni dubultu balsu skaitu LabieDarbi.lv projektam un laimē APPLE iPad mini!” balva ir APPLE iPad mini with Retina Display Wi-Fi 16GB Silver planšetdators.

Par konkursa dalībnieku automātiski kļūst ikviens, kas konkursa norises laikā (01.11.2014.-30.11.2014.) nobalsos par vienu vai vairākiem projektiem portālā www.LabieDarbi.lv ar CaptureIn aplikāciju.

Konkursa uzvarētājs tiek noteikts šādi:

1.1.     Konkursa uzvarētājs tiek izlozēts http://www.random.org/ starp tā projekta konkursa dalībniekiem, par kuru ir vislielākais nodoto balsu skaits ar CaptureIn aplikācijas palīdzību, ievērojot nosacījumu, ka ar CaptureIn ir nodoti vismaz 10% no kopējo balsu skaita par šo projektu;

1.2.     Ja ar CaptureIn ir nodoti mazāk kā 10% no kopējo balsu skaita par šo projektu, tad konkursa uzvarētājs tiek izlozēts starp tā projekta konkursa dalībniekiem, par kuru ir nākamais lielākais nodoto balsu skaits ar CaptureIn un ievērojot nosacījumu, ka ar CaptureIn ir nodoti vismaz 10% no kopējo balsu skaita par šo projektu;

1.3.    Kvalifikācija konkursa dalībnieku izlozei tiek pārbaudīta visiem konkursa realizācijas laikā portālā www.LabieDarbi.lv aktīvajiem projektiem;

1.4.    Ja konkursa dalībnieku izlozei nekvalificējas neviens no projektiem, tad akcijas balva paliek akcijas rīkotāja īpašumā.

Uzvarētāja noteikšana notiek 02.12.2014. Izlozi veic portāla www.LabieDarbi.lv pārstāvji.

Izlozes laikā tiek noteiks viens uzvarētājs.

Informācija par konkursa uzvarētāju tiks publicēta portālā www.LabieDarbi.lv.  Ar konkursa uzvarētāju portālā www.LabieDarbi.lv pārstāvji sazināsies personīgi un informēs par iespēju saņemt balvu.

Ja konkursa uzvarētājs 30 trīsdesmit kalendāro dienu laikā no izlozes brīža neierodas pēc balvas, konkursa balva paliek akcijas rīkotāju īpašumā.

Konkursa rīkotājs ir Latvijas IKT uzņēmums SIA „DPA”, Elizabetes iela 75, Rīga, LV-1050.

coloring.cool