LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Atbalstīsim Latgaliešu gara meklēšanu!

Jauniešu kluba “Lietussargs” aktīvists Edmunds Kadakovskis ir izstrādājis un iesniedzis labiedarbi.lv projektu “Latgaļīšu goru meklejūt”. Edmunds par savu projektu stāsta: “Projekta mērķis ir doties 7 dienu ekspedīcijā pa Latgali un meklēt Latgaliešu garu. Tas, protams, ir tēlaini teikts. Projekta laikā tiktos ar aktīviem jauniešiem – ar tādiem, kuri organizē, vada un plāno dažādus pasākumus, raksta un īsteno projektus, saglabā Latgales kultūrvidi, attīsta sevi un piesaista citus jauniešus dažādām aktivitātēm. Projekta gaitā tiktu safilmēta video dienasgrāmata, kas vēlāk tiktu virzīta arī uz televīziju. Jā, mērķis man ir augsts, bet es nekad neatkāpjos no mērķiem!”
Balsošana par labiedarbi.lv iesniegtajiem projektiem norisināsies visu jūnija mēnesi. Atbalstu Edmunds izjūt no visas Latgales jauniešiem, kas ir uzzinājuši par projektu. Pašlaik viņa projekts 3.vietā, bet situācija mainās ik dienu un balsis visiem projektiem pieaug. Projekta autors cer arī uz Ludzas novada iedzīvotāju atbalstu.
Balsot par projektu var 2 reizes. vienreiz no portāla labiedarbi.lv caur mobilo telefonu un otrreiz no draugiem.lv portāla:
http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/ekspediceja-latgalisu-goru-meklejut.html http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=244&nm_4de6777015456=4de677701549f&vote