LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Atbalsti sniega talku Rīgā un visā Latvijā!

Sāksim Jauno gadu darbīgi un atbildīgi!

Janvāra otrajā sestdienā – 15. janvārī – tradicionālās akcijas “Tīrības dienas” organizatori aicina uzņēmumus un ikvienu individuāli iesaistīties visLatvijas sniega talkā. Tās ietvaros uzņēmumu un iestāžu darbinieki aicināti apvienot spēkus, lai no sniega iztīrītu kādu pilsētas daļu. Akcijas norise plānota gan Rīga, gan citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijā, kur darbojas aktīvi un atbildīgi uzņēmumi, iestādes un kolektīvi.

Tā kā akcijas ietvaros izveidota sadarbība ar plašu mediju loku, kas tiks paplašināts, un tā kā akcija ir unikāla un līdz šim Latvijā neīstenota, Sniega dienai paredzama plaša publicitāte – mediju un sabiedrības uzmanība. Vēlamies piedāvāt Jums izmantot šo uzmanību savā

laba un kļūt par Sniega talkas atbalstītāju, sniedzot ieguldījumu tās norises organizēšanā.

Kļūstot par akcijas atbalstītāju Jūs nodrošināt savam uzņēmumam plašu pozitīvu publicitāti, veidojat sava kā sociāli atbildīga uzņēmuma tēlu, kam rūp gan apkārtējā vide, gan sabiedrības ērtības. Sponsoriem tiek nodrošinātas reklāmas iespējas speciali veidotajā akcijas mājas lapā, ka arī medijos, kuros tiks reklamēta akcija Sniega talka (to skaita arī biznesa portāli un sociālie tīkli).

Ja vēlaties sniegt savu ieguldījumu akcijas norisē, sazinieties ar “Sniega talkas” biroju un vienosimies par atbalsta formu.

Ar cieņu,

Linda Ozoliņa

Sniega talkas birojs

Tālrunis: 26831571

[email protected]