LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

ASV vēstniecības pārstāvji iepazīstas ar Ludzas novadu

Ludzā viesojās ASV vēstniecības Latvijā Politikas un ekonomikas nodaļas vadītāja vietniece Mišela Azevedo un politikas speciālists Mārtiņš Spravņiks.

8. septembrī ASV vēstniecības pārstāvji tikās ar Ludzas novada pašvaldības vadību: domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu, priekšsēdētāja vietnieku Valdi Maslovski, priekšsēdētāja vietnieku attīstības jautājumos Aivaru Meikšānu un priekšsēdētāja vietnieci sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgeniju Kušču. Sarunas laikā tika apspriesta sociālekonomiskā situācijā novadā un reģionā, pārrunātas kultūras un izglītības norises, apspriesti iespējamās sadarbības virzieni.

Nākamā tikšanās bija ar Ludzas pilsēta ģimnāzijas un 2. vidusskolas audzēkņiem un mācībspēkiem. Mišela Azevedo stāstīja vidusskolēniem par savu pieredzi, kļūstot par diplomātiskā korpusa pārstāvi. Viesi informēja arī par iespēju Latvijas jauniešiem mācīties ASV, saņemot stipendijas.

Iepriekšējās dienas vakarā ASV vēstniecības pārstāvji apmeklēja Ludzas Lielo sinagogu.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool