LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ar skaistiem pasākumiem Nirzas pagastā svinēta valsts dzimšanas diena

16. novembrī Nirzas Tautas namā notika svinīgs sarīkojums. Tas bija veltīts Latvijas Republikas Proklamēšanas svētkiem.

Koncertā uzstājās Nirzas pamatskolas skolēni, tajā skaitā folkloras kopa „Spryguļi”, viņi lasīja dzeju, dejoja un dziedāja. Priekšnesumu sniedza arī Zilupes mūzikas un mākslas skola pedagogi un audzēknis, kā arī Nirzas TN duets ( T.Tretjakova un V. Doreiko-Sinķeviča).

Svētku sarīkojumā tika godināti 13 Raipoles pansionāta darbinieki un brīvprātīgie palīgi. Viņiem tika pasniegtas pašdarinātas sarkanbaltsarkanas piespraudes un stends ar pansionāta fotogrāfijām.

Izskanēja pateicība Nirzas skolai un jo īpaši skolas direktorei Ļ. Vanagelei, kā arī visiem nirzāniešiem, kuri rūpējas par skolas saglabāšanu.
Pēc pasākuma pagasta pārvaldes vadītājs un pansionāta vadītāja ar ziediem un dāvanām pansionātā sveica tos sirmgalvjus, kuri nebija varējuši atbraukt uz svētku sarīkojumu. Tāpat tika sveikts bijušais Nirzas pagasta vadītājs J. Greivulis, kura laikā tika dibināts pansionāts.

Viens no būtiskiem valsts svētku pasākumiem Nirzas pagastā bija Svētā Mise Raipoles baznīcā, kas notika 18. novembra rītā. Dievkalpojumā piedalījās pagasta pārvaldes un pansionāta darbinieki, kā arī Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs.
svētki, kam ilgāku laiku bija gatavojušies lieli un mazi pagasta ļaudis, izdevās lieliski! Paldies visiem, kas piedalījās svētku sarīkojuma organizēšanā un apmeklēja pasākumus!

Informē

Tatjana Tretjakova,

 Nirzas Tautas nama vadītāja

coloring.cool