LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Ar jaunu video pasaule gaida Zemes stundu 2015

478074_314266505298968_1831126427_oNākot klajā jaunajam Zemes stundas 2015 video, pasaulē sākas vērienīgākā klimata tēmai veltītā pasākuma – Zemes stunda – gaidīšanas svētki. Fonā skanot populārajai britu rokgrupas Bastille dziesmai “Pompeii”, divu minūšu garais video parāda kā Zemes stunda apvieno visu pasauli vienam mērķim – ilgtspējīgai nākotnei.

Rādot neaizmirstamus mirkļus no pagājušā gada Zemes stundas, kā arī iedvesmojošas pasaules līderu uzrunas (ANO ģenerālsekretāra Ban Ki-moon, ASV prezidenta Baraka Obamas, aktrises Emmas Tomsones, Lī Bingbinga un Marka Ruffalo), Zemes stundas 2015 video mērķis ir iedvesmot cilvēkus rīkoties un “izmantot savu spēku, lai mainītu klimata pārmaiņas”.

“Šis būs devītais gads, kad Zemes stunda tiks svinēta visā pasaulē. Miljoniem cilvēku sanāks kopā, lai izmantot savu spēku un mainītu klimata pārmaiņas. Mēs vēlamies strādāt kopā ar šiem cilvēkiem, lai nodrošinātu planētai ilgtspējīgu nākotni,” stāsta Sudhanshu Sarronwala, WWF izpilddirektors mārketinga un komunikācijas jautājumos.

Pēdējo astoņu gadu laikā Zemes stunda ir izaugusi no simboliskas gaismas izslēgšanas Sidnejā, par pasaules vērienīgāko vides kampaņu, apvienojot simtiem miljonu cilvēku vairāk kā 7000 pilsētās un 163 valstīs.

Zemes stunda 2015 notiks 28. martā no 20:30 – 21:30.

Pieteikties iespējams, rakstot: [email protected]

Zemes stundas jaunais video: http://www.earthhour.org/official-videos

Seko „Zemes stundas” jaunumiem sociālajos tīklos www.draugiem.lv/zemesstunda un www.facebook.com/zemesstunda, kā arī jaunumiem Pasaules Dabas Fonda mājas lapā www.pdf.lv

 

Elza Seržante | Sabiedrisko attiecību speciāliste

| Pasaules Dabas Fonds | Elizabetes iela 8-4, Rīga, LV – 1010 

| Mob.: +371 29694809 | facebook.com/PasaulesDabas Fonds | www.pdf.lv

coloring.cool