LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Apturēti rekonstrukcijas darbi

Mazā Ezerkrasta ielas rekonstrukcijas darbi projekta “Ludzas vecpilsētas tūrisma objektu renovācija tūrisma attīstībai”(Nr.PPA/3.4.2.1.1/09/02/009) ietvaros posmā no Tālavijas ielas un Ezera šķērsielas pašlaik ir apturēti.

Sakarā ar to, ka minētajā ielas posmā ir izvietotas telekomunikācijas neatbilstošā dziļumā, projekta īstenošanas laiks tiks pagarināts un plānotie darbi (Mazā Ezerkrasta ielas un gājēju celiņa bruģēšanas darbi) tiks pārcelti uz 2011.gada pavasari-vasaru. Ludzas novada pašvaldība atvainojas Mazā Ezerkrasta ielas iedzīvotājiem par neērtībām, kas radušās ielas rekonstrukcijas darbu dēļ.

Mazā Ezerkrasta ielas rekonstrukcijas ietvaros tiks saglabāts ielas oriģinālais un autentiskais raksturs, vēsturiskais plānojums un kultūrvēsturiski vērtīgais labiekārtojums.

Projekta mērķa īstenošanas rezultātā sabiedrībai tiks paaugstināta tūrisma objektu pieejamības kvalitāte, kas nodrošinās apdzīvotās vietas pievilcību, dzīves vides uzlabošanu, veicinot ilgtspējīgu attīstību.