LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Mostly sunny
22°C
 
A A A

Aptauja novada iedzīvotājiem

Lai izzinātu Ludzas novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības darbu, informācijas apriti un virzieniem, kādos pašvaldībai jāstrādā, novada iedzīvotājiem piedāvājam tematiskas aptaujas. Aptauja ir publicēta Ludzas novada pašvaldības informatīvajā izdevumā Ludzas Novada Vēstis. Lūdzam no avīzes izgriezt lappuses daļu ar aptaujas jautājumiem, atbildēt uz tiem un aptaujas lapu iemest pastkastē, kur atstājam arī SIA Ludzas apsaimniekotājs rēķinus – pasta kastēs namu kāpņu telpās, bankās, pašvaldībā, kā arī Ludzas Novada Vēstis kastītē pašvaldības 1. stāvā vai atstāt pie sekretāres. Atbildēt uz aptaujas jautājumiem iespējams arī mājas lapā http://www.ludza.lv/

Aptauju rezultātus apkoposim un par rezultātiem informēsim mūsu lasītājus.

Elektroniski aizpildītu anketu sūtiet uz e-pastu: [email protected]

Pirmās aptaujas temats – informētība un informācijas pieejamība.

Anketa

coloring.cool