LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Apsveicam SIA “Ariols” ar saņemto LDDK Gada Balvu!

lddk_gadabalva_2016-448Valsts svētku nedēļā Rīgā, Melngalvju namā, svinīgā ceremonijā tika pasniegtas Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada Balvas. Tika godināti reģionu un visas Latvijas labākie darba devēji, kā arī pasniegta gada tautsaimnieka balva par īpašu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā.

Starp godinātajiem ir SIA “Ariols”, kas saņēma Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvu kā labākais darba devējs Latgales reģionā.

LDDK informācijā par SIA “Ariols” teikts: – SIA “Ariols” nodarbojas ar pārtikas ražošanu un ir viens no Baltijas valstu līderiem pusfabrikātu un saldēto pelmeņu ražošanā. SIA “Ariols” Ludzā nodarbina gandrīz simts strādājošos. Ņemot vērā sociālekonomisko situāciju, uzņēmuma vadība cenšas nodrošināt darba vietas sava reģiona jauniešiem un būtisku uzmanību pievērš personāla kvalifikācijas celšanai.

Ceremonijā Melngalvja namā piedalījās un balvu saņēma SIA “Ariols” galvenā grāmatvede Larisa Gudkova (fotogrāfijā).lddk_gadabalva_2016-69

LDDK Gada balva tika pasniegta vienam uzņēmumam no katrā reģiona (Latgales, Zemgales, Vidzemes, Kurzemes) un Rīgas. Nominācijā “Latvijas labākais darba devējs” šogad sveikta Rīgas Tehniskā Universitāte. Gada tautsaimnieka balvu šogad saņēma divas spēcīgas personības – SIA “Mikrotīkls” priekšsēdētājs Džons Mārtins Talijs (John Martin Tully) un valdes loceklis Arnis Riekstiņš. LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone stāsta, ka šī gada balvu saņēmējus kopumā raksturo viena tendence – inovācijās balstīti uzņēmumi, mūsdienu tehnoloģijas, augsti kvalificēts darba spēks.

– Ludzas novada pašvaldība ar prieku uzņēma ziņu par augsto apbalvojumu, kuru SIA “Ariols” saņēma no LDDK! Esam lepni un  pateicīgi, ka SIA “Ariols”, kas kopš 1993. gada darbojas Ludzā, ir tiks sekmīgi attīstījies un ir atzīts par mūsdienīgu un sociāli atbildīgu uzņēmumu, – saka Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.

 

Ērika Bondarenko,
Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

(Foto no LDDK)

coloring.cool