LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Apsveicam jauno vieglatlētu Artūru Ignatjevu!

ignatjevs-2ignatjevsBaltkrievijas galvaspilsētā  Minskā  19. – 20. novembrī  notika Starptautiskās sacensības vieglatlētikā jauniešiem  (2000. – 2001. un 2002. – 2003. dz. g.). Piedalījās  38 komandas. Katrā komandā – 4 sportisti. Latvijas jaunos vieglatlētus pārstāvēja  trīs sportisti no Balviem un ludzānietis Artūrs Ignatjevs. Kā atzīst treneris Jurijs Ostaševs, Artūrs startēja ļoti labi. Tāllekšanā – I vieta un personīgais rekords – 6, 53 m. 600 m barjerskrējienā  viņš dalīja I – II vietu ar baltkrievu sportistu. Latvijas komanda kļuva par uzvarētāju, bet mūsu Artūrs vērienīgo sacensību noslēguma ceremonijā tika atzīts par labāko un perspektīvāko sacensību sportistu. Lepojamies!

Vanda Žulina

coloring.cool