LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly clear
6°C
 
A A A

Apstiprināti jauni atkritumu savākšanas tarifi pagastos

Izvērtējot Ludzas novada pašvaldības rīcībā esošo informāciju par atkritumu savākšanas apjomu katrā konkrētajā pagastā, Ludzas novada domes 28.03.2018. sēdē apstiprināta jauna sadzīves atkritumu savākšanas un izvešanas maksa.

Ludzas novada pašvaldības pagastu administratīvajās teritorijās atkritumu savākšana un izvešana tiek organizēta ar Ludzas novada pašvaldības pagastu pārvalžu starpniecību. Pakalpojuma maksas apmērs tiek aprēķināts, ņemot vērā sadzīves atkritumu savākšanas un izvešanas apjomus. No šā gada 1. aprīļa Isnaudas pagasta Kreiču ciemā, Briģu, Cirmas, Istras un Rundēnu pagastos maksa par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu nedaudz samazināsies.

Sadzīves atkritumu savākšanas un izvešanas maksa iedzīvotājiem Briģu, Cirmas, Istras, Rundēnu pagastā un Isnaudas pagasta Kreiču ciemā – stājās spēkā 2018. gada 1. aprīlī.

No šā gada 1. augusta Isnaudas pagasta Martišu un Istalsnas ciemā, Nirzas, Ņukšu, Pildas un Pureņu pagastos maksa par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu palielināsies.

Sadzīves atkritumu savākšanas un izvešanas maksa iedzīvotājiem Nirzas, Ņukšu, Pildas, Pureņu pagastā, Isnaudas pagasta Martišu un Istalsnas ciemā – stājas spēkā 2018. gada 1. augustā.

Izraksts no Ludzas novada domes 08.03.2018. sēdes protokola Nr. 5 – 15.§ “Par sadzīves atkritumu izvešanas maksas noteikšanu Ludzas novada pagastu administratīvajās teritorijās”

coloring.cool