LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Apstiprinātas Ludzas novada vēlēšanu iecirkņu komisijas

Darba vizītē Ludzas novada vēlēšanu komisiju apmeklēja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Komisijām tika klāstīti gan vēlēšanu sagatavošanas, gan finanšu, gan darba drošības, iecirkņu sagatavošanas un balsošanas organizēšanas, locekļu un novērotāju apmācības jautājumi, komisiju priekšsēdētājiem, sekretāriem un locekļiem aktuālā balsu skaitīšanas kārtība.

Jauninājums par vēlēšanu novērošanu – šoreiz novērotājus var pieteikt ne vien politiskās apvienības, bet arī katrs interesents individuāli var izvirzīt savu kandidatūru. Tas būs izdarāms CVK mājaslapā www.cvk.lv, izejot noteiktu apmācību un saņemot novērotāja karti.

No 1.septembra sācis darboties CVK informatīvais tālrunis, kur var noskaidrot visus ar vēlēšanām saistītos jautājumus – 67715000

***2010.gada 2. oktobrī, sestdienā, Latvijā notiks 10.Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Ludzas novadā darbosies 13 vēlēšanu iecirkņi.

CVK ir apstiprinājusi Ludzas novada vēlēšanu iecirkņu vēlēšanu komisijas.

Vēlēšanu komisijas darbu uzsāks 22.septembrī. Četras stundas dienā vēlētāji varēs nākt uz iecirkni, lai pieteiktu balsošanu mājās vai ārstniecības iestādē, iepazītos ar kanditātu sarakstiem un programmām.

Vēlēšanu dienā iecirkņu darba laiks būs no pl. 7:00- 20:00