LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Apritējis gads, kopš Ludzas novada pašvaldība ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektā “Darba praktizēšanas pasākumu nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai”

Pašvaldība nodrošināja NVA norīkoto bezdarbnieku apmācību praktisko fiziskā darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai pašvaldības administratīvajā teritorijā izveidotajās darba praktizēšanas vietās.
Ludzas novadā gada laikā ir radītas 1023 darba vietas un projektā iesaistīti 1413 bezdarbnieki.
Šajā projektā iesaistītie (tautā sauktie – simtlatnieki), šī gada laikā ir paveikuši ļoti daudz: ir sakopti pilsētas un pagastu kapi, Mazā Ludzas ezera pludmale, izkoptas ceļmalas un grāvji, kā arī nodarbinātie piedalās Ludzas novada teritorijas sakopšanas darbos, strādā pie malkas sagādes un telpu uzkopšanas pašvaldību iestādēs, kā arī sociālajā aprūpē. Projekta līgums ir pagarināts līdz 2011.gada 31.decembrim.

coloring.cool