LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Apmācības Latgales reģiona jauniešiem par radošo domāšanu un inovatīvu ideju vai projektu attīstīšanu „RADOŠUMS IR LEDLAUZIS”

sveiceTev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas un tās arī attīstīt, tad piedalies Latgales reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās „Radošums ir ledlauzis”

Apmācības notiks 2 daļās:

  1. daļa 13.-15.02. viesu namā „Rāznas Ezerkrasti” (http://www.raznasezerkrasti.lv/), Rēzeknes novadā;
  2. daļa 24.-26.04. viesu namā „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), Rēzeknes novadā.

Pieteikšanās līdz 2015. gada 30. janvārim (ieskaitot)

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot.

Apmācību uzdevumi:

  • Dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem;
  • Sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai;
  • Veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem;
  • Attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes.

Apmācības vadīs: Elīna Ķempele un Valters Melderis

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Pēc apmācībām Tu saņemsi apliecinājumu par dalību!

Ja Tu:

  • esi Latgales reģiona jaunietis/jauniete vecumā no 16 līdz 25 gadiem;
  • vēlies attīstīt savas idejas un radošās prasmes;
  • vari piedalīties abās apmācību daļās.

PIESAKIES apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu http://ejuz.lv/radosumslatgale līdz 2015. gada 30. janvārim. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015. gada 2. februārim (ieskaitot)

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: [email protected]

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.

coloring.cool