LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

Apmācības jaunatnes darbiniekiem “Neturi sveci zem pūra”

sveceAicinām jauniešu centra darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās par pieredzes apmaiņu un sadarbības veidošanu jaunatnes darbā

„Neturi sveci zem pūra”

Apmācības notiks:

2014. gada 1.-3.oktobrī, Zemgales reģionā, viesu namā „Bruknas muiža”, Brukna, Bauskas novads, Dāviņu pagasts (Pieteikšanās šeit: http://ejuz.lv/jcdzem, pieteikšanās termiņš 17.septembris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 19.septembrim)

2014. gada 8.-10.oktobrī, Kurzemes reģionā, viesnīcā „Virkas muiža”, Kuldīgā. (Pieteikšanās šeit:  http://ejuz.lv/jcdkur, pieteikšanās termiņš 24.septembris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 26.septembrim)

2014.gada 15.-17.oktobrī, Rīgas reģionā, viesu nams „Debesu bļoda”, Ogresgala pagasts, Ogres novads (Pieteikšanās šeit: http://ejuz.lv/centririga, pieteikšanās termiņš 1.oktobris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 3.oktobrim)

2014. gada 22.-24.oktobrī, Latgales reģionā, viesu namā „Rāznas līcis”, Rēzeknes novadā, Čornajas pagastā (Pieteikšanās šeit: http://ejuz.lv/jcdlatgale, pieteikšanās termiņš 8.oktobris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 10.oktobrim)

2014. gada 22.-24.oktobrī, Vidzemes reģionā, viesu namā „Melturi”, Amatas novads, Drabešu pagasts

(Pieteikšanās šeit: http://ejuz.lv/jcdvid, pieteikšanās termiņš 8.oktobris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 10.oktobrim)

Apmācību mērķis: Veicināt labās prakses apmaiņu starp jauniešu centru darbiniekiem, sniedzot atbalstu savstarpējās sadarbības veidošanā

Apmācību uzdevumi:
1. veicināt jauniešu centru pieredzes apmaiņu reģiona ietvaros

2. attīstīt jauniešu centru kopējās sadarbības iespējas

3. atbalstīt jauniešu centrus mērķu sasniegšanā, veicinot resursu piesaisti

4. vienoties par jaunatnes informācijas sistēmas konceptu

Dalībnieku profils: 22 Jauniešu centru darbinieki un/vai organizāciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas uzlabot savas prasmes darbā ar jaunatni. Aicinām apmācībās piedalīties 2 dalībniekus no viena jauniešu centra/organizācijas.

Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa, Vilis Brūveris, Gunta Kelle un Lauma Žubule

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Laura Riekstiņa, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes reģionālā koordinatore tālr.: 22046231 [email protected], Ginta Salmiņa Rīgas reģionālā koordinatore tālr.: 29256888 [email protected], Mudīte Kiseļova Latgales reģionālā koordinatore tālr.: 26467137 [email protected]

 

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Zemgales un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

coloring.cool