LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Apmācības augu aizsardzības jomā

Vai Jūs interesē kā pareizi lietot augu aizsardzības līdzekļus? Kādi ir kultūraugiem kaitīgie organismi – kā tos atpazīt un ar kādām metodēm ierobežot? Kā aizpildīt augu aizsardzības līdzekļu reģistrācijas žurnālu? Par šiem un daudziem citiem ar augu aizsardzību saistītiem jautājumiem varēs uzzināt mācībās, ko rīko SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju birojs Rēzeknē Dārzu ielā 7a.

Apliecības iegūšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 4 dienas – sākums 14.03.2017. plkst. 10:00. Apmācību programma.

Apliecību derīguma termiņa pagarināšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 28.03.2017. un 30.03.2017. plkst. 9:00 (2 atsevišķas grupas, katra mācās 1 dienu). Apmācību programma.

Pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai (var lietot augu aizsardzības līdzekļus, nevar iegādāties). Mācības notiks vienu dienu 04.04.2017. plkst. 10:00. Šajā dienā paredzēts kārtot arī eksāmenu. Apmācību programma.

Sīkāka informācija par visām mācībām un obligāta pieteikšanās tām zvanot SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja augkopības konsultantei Anitai Dzenei, mob. 26571714, vai rakstot uz e-pastu [email protected]

coloring.cool