LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Apbalvoti jauniešu konkursa “Diena kā piedzīvojums” uzvarētāji. Apsveicam Raivi!

raivis-isakovis_latgaleŠonedēļ norisinājās svinīga jauniešu konkursa “Diena kā piedzīvojums” apbalvošana, kuras laikā drosmīgiem jauniešiem tika pasniegti diplomi un ziedi. Jau trešo gadu pēc kārtas Narvesen organizēja jauniešu konkursu Diena kā piedzīvojums, taču šis gads bija īpašs. Šogad, ar ziedotāju palīdzību, piepildījām individuālus piecu talantīgu un drosmīgu jauniešu sapņus. Četri no viņiem ciemojās Rīgā, kur Narvesen valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica kopā ar konkursa sadarbības partneri jauniešu organizācijas Avantis direktori Ilonu Bičevsku, sirsnīgi sveica jauniešus ar uzvaru konkursā. Lai jaunieši jūtas motivēti arī turpmākiem panākumiem, iedvesmas vārdus tikai aicinātas teikt arī basketbolistes Gunta Baško – Melbārde un Liene Jansone.

Par Latgales reģiona uzvarētāju kļuva 16 gadus vecais Raivis Isakovičs, kurš sapņo kļūt par video operatoru, tāpat kā viņa tēvs. Par saņemtajiem līdzekļiem viņš iegādāsies video kameru, gaismu komplektu un statīvu, kas ļaus viņam biežāk iesaistīties ar filmēšanu saistītos projektos un pilnveidot savas prasmes.

Par Rīgas reģiona uzvarētāju kļuva 15 gadus vecā tramplīnlēcēja no Ogres. Šarlote ir pirmā meitene Latvijas vēsturē, kas nodarbojas ar šo sporta veidu. Lai uzlabotu savu sniegumu un gūtu jaunas zināšanas un iemaņas šajā sporta veidā, konkursā saņemto naudu viņa novirzīs sporta treniņu un nometņu apmeklējumam ārpus Latvijas. Kurzemē par uzvarētāju kļuva 16 gadus vecais skrējējs no Aizputes Artūrs Niklāvs Medveds, kurš ar skriešanu nodarbojas kopš 10 gadu vecuma. Viņš sapņo nākamajā gadā doties uz Eiropas čempionātu U18 grupā. Lai jau laicīgi sāktu gatavoties, konkursā iegūto naudu viņš iztērēs skriešanas inventāra iegādei, kā arī ārzemju treniņnometnes apmeklējumam. Zemgalē par uzvarētāju kļuva 15 gadus vecais Dāvis Vāceris, kas aizraujas ar informātiku un matemātiku un vēlas kļūt par informātikas tehniķi. Tāpēc, lai jau tagad attīstītu savas prasmes, par iegūto naudu viņš plāno iegādāties robota sagatavi, kas ļaus viņam trenēties programmēšanā.

Vidzemē uzvaru izcīnīja 17 gadus vecais triatlonists no Burtnieku novada – Savēlijs Suharževskis. Viņš sapņo uzlabot savu sniegumu un piedalīties Eiropas triatlona kausa sacensībās, tāpēc saņemtos līdzekļus izlietos sagatavošanas treniņnometnei un dalībai sacensībās.

uzvaretaji-kopa-ar-narvesen-un-avantis

Sirsnīgi pateicamies visiem tiem, kas jau atbalstīja jauniešu sapņu realizāciju, ziedojot līdzekļus Narvesen veikalos.

Juliana Maniševa,

projekta koordinatore

coloring.cool