LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Apbalvos par Ludzas kultūrvēsturiskās apbūves saglabāšanu

Ar mērķi apzināt un godināt Ludzas pilsētas vēsturiskā centra namīpašumu īpašniekus, kuri veic kultūrvēsturiskās apbūves saglabāšanu vai restaurāciju, Ludzas novada pašvaldība izsludina konkursu “Par balvas “Ludzas pilsētas vēsturiskā centra kultūrvēsturiskās apbūves saglabāšana” piešķiršanu”.
Konkurss sākas 1.martā un noritēs līdz 1.jūlijam. Izvirzīto pretendentu atbilstību konkursa Nolikumā noteiktajiem kritērijiem veic Ludzas novada domes izveidota konkursa komisija. Pirms tam komisija veiks namīpašumu apskati Ludzas pilsētas vēsturiskajā centrā un izvirzītiem pretendentiem izsūta paziņojumu par dalību konkursā. Par konkursa dalībniekiem kļūs tie Ludzas pilsētas vēsturiskā centra namu īpašnieki, kas savam īpašumam ir saglabājuši vai restaurējuši kultūrvēsturiskos apbūves elementus (jumtus, logus, durvis, fasādi).
Konkursa noslēgums un uzvarētāju godināšana notiks Ludzas pilsētas svētku pasākumā, kur uzvarētāji saņem Pateicības rakstu un piemiņas balvu.