LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Apbalvo 2016. gada veiksmīgākos jaunos sportistus

25.janvārī Ludzas novada pašvaldībā notika tradicionāls pasākums: labāko 2016. gada Sporta skolas audzēkņu apbalvošana. 

Apsveikuma uzrunā domes priekšsēdētāja Alīna Gendele atzīmēja, ka 2016. gads mūsu sportistiem ir bijis veiksmīgāks nekā iepriekšējais, un pateicās par darbu treneriem, kā arī jauno sportistu vecākiem.

– Sportistu saime ir vienota: gan zilupieši, gan kārsavieši, gan ludzānieši valsts līmenī pārstāv vienu – Ludzas Sporta skolu!

Skolas direktore Elēna Fjodorova aicināja saņemt balvas katras nodaļas rezultatīvākos sportistus. Tika apbalvoti 18 jaunie vieglatlēti, 23 handbolisti, 8 futbolisti un 4 svarcēlāji. Viņi saņēma piemiņas balvas un nofotografējās skolas Goda plāksnei, kurā gada varam redzēt gada izcilāko audzēkņu foto.

Sporta dejās apvienojas gan sports, gan māksla. Šogad izcilus panākumus guvis mūsu deju pāris Alens Pudans un Jūlija Rizina – viņi junioru konkurencē D grupā Latīņamerikas dejās kopvērtējumā bija pirmie un ieguva Latvijas kausu. Sporta deju grupa ir BJC kolektīvs.

Vanda Žulina

coloring.cool