LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Animācijas filma “Lupatiņi un draugi” Ludzā

Jau 7. martā plkst. 10.00 aicinām uz Tautas nama lielo zāli, lai kopā noskatītos animācijas filmu programmu ”Lupatiņi un draugi”.

Lupatiņi ir stāsti par četriem auduma bērniņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Lakatiņu un Spilventiņu, kuri kopā ar gudro Kaķi dzīvo skaistā auduma mājiņā un iepazīst pasauli. Sērijas filmiņās tiek pētītas dažādas dzīvei noderīgas lietas – kāda mājiņa būtu vispiemērotākā mājdzīvniekam; kur dzīvo ziema; vai var izārstēties, ēdot konfektītes; ar ko būtu interesanti precēties, – un noskaidro, kurš no viņiem prot vislabāk noslēpties.

Ieeja tikai 0.50 centi /ja kādam ir lielas problēmas ar naudiņu, nāciet, vienosimies/.

Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool