LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Amatnieki un mājražotāji tiek aicināti piedalīties LATGALES DIENĀ RĪGĀ

2017.gada 19.augustā no plkst. 10.00 līdz 19.00 Jēkaba laukumā Rīgā jau ceturto gadu pēc kārtas notiks LATGALES DIENA RĪGĀ.

Pasākums notiek RĪGAS SVĒTKU 2017 laikā un ir iekļauts svētku oficiālajā programmā. Iecerēts, ka LATGALES DIENĀ  RĪGĀ  tiks piedāvāta Latgales Tematisko ciemu programma ar ceļojošo tirgu, Latgales amatnieku un mājražotāju produkcija, amatnieku meistarklases, latgaliešu tautas mūzika un dejas.

Ludzas novada amatnieki un mājražotāji tiek aicināti piedalīties LATGALES DIENĀ RĪGĀ ar savu saražoto produkciju. Sīkāka informācija un interesentu pieteikšanās līdz 2017. gada 31. jūlijam, zvanot Latgales uzņēmējdarbības centra komercdarbības konsultantam Valdim Mitenbergam, t. 29277541 e-pasts: [email protected].

Pasākumu rīko Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “Latgales Tematiskie ciemi”.

coloring.cool