LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

Amatierteātris “Isnauda” 15 gadu jubileju svin ar jaunu izrādi

Šogad 15 gadu jubileju svin Isnaudas amatierteātris, sniedzot 19. augustā Pildas tautas namā skatītājiem jubilejas izrādi “Koridors”.

Aivas Birbeles luga “Koridors” ir pilsētas nomales stāsts 2 cēlienos. Darbība norisinās koridorā – vecas divstāvu daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā. Savstarpējās attiecības, atšķirīgie uzskati, ļoti dažādie un kolorītie personāži: Anna (Vanda Žulina), Valdis (Aivars Soldāns), Jānis (Arnis Krancāns), Anitra (Svetlana Rimša), Georgs (Aleksejs Lisovecs), Diāna (Olga Maksimova). Režisore – Eleonora Obrumāne.

Izrādi par cilvēku attiecībām, īstumu un sevis atrašanu “Koridors” būs iespēja noskatīties šā gada 7. oktobrī plkst. 18:00 Ludzas Tautas namā.

koridors-afisha_ludzaIzsaku sirsnīgu pateicību radošajai grupai un visiem, kas palīdzēja tapt šai izrādei: Ērikam Guitānam, Antonam Streļčam, Inārai Mikažānei, Ivitai Kalveršai, Rutai Zviedrei, Evikai Loretai Ulasei, Igoram Malzubam, Edmundam Kadakovskim, Raivim Isakovičam, Teodoram Lukašenokam, Olitai Baklānei. Paldies Ludzas novada pašvaldībai par atbalstu.

Isnaudas tautas nama vadītāja Biruta Jermaka

Edmunda Kadakovska foto no pirmizrādes Pildas Tautas namā

eleonora-7-copy eleonora-13 eleonora-24  eleonora-58 eleonora-81 eleonora-94

coloring.cool