LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Mostly clear
15°C
 
A A A

Aktuālā informācija par darba organizēšanu Ludzas novada sociālajā dienestā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju “Covid-19” vīrusa dēļ, Ludzas novada sociālais dienests, nodrošinot pastiprinātus drošības apstākļus:

1) turpinās pieņemt klientus klātienē TIKAI neatliekamos gadījumos un krīzes situācijās, pieņemot iesniegumus pamatvajadzību nodrošināšanai;

2) pirms došanās uz sociālo dienestu, aicinām izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti, parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e-pastu [email protected], izmantojot portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”, sūtot pa pastu vai nogādājot sociālajā dienestā, kur ir izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem;

3) valsts finansētā asistenta pakalpojuma sniedzēji aicināti laikā no 25.marta līdz 6. aprīlim atskaites iesniegt slēgtā aploksnē, nogādājot tās pa pastu vai aploksni, kura līmējuma vietā ir parakstīta ar asistenta parakstu,  nogādāt sociālajā dienestā, kur ir izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem (tālrunis 65707421 kontaktpersona Santa Seņkova);

4) aprūpes mājās pakalpojums tiks nodrošināts arī turpmāk, stingri ievērojot noteiktos drošības pasākumus un higiēnas prasības. Aprūpes mājās pakalpojuma sniedzēji aicināti laikā no 25.marta līdz 1.aprīlim pārskatus iesniegt, nogādājot tos pa pastu vai aploksnē sociālajā dienestā, kur būs izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem (tālrunis 65707414, kontaktpersona Ilona Bondarenko);

5) Citos ar sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem saistītos jautājumos lūgums sazināties elektroniski e-adrese: [email protected], vai telefoniski t. 29344400. Sociālā dienesta klienti lauku teritorijā telefoniski vai elektroniski var sazināties ar sociālo darbinieku savā dzīvesvietā.

Sociālais dienests iespēju robežās organizēs darbu tā, lai maksimāli ierobežotu klientu plūsmu, kā arī atbalstot tos darbiniekus, kuriem ir bērni skolas un pirmsskolas vecumā.

 

coloring.cool