LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka, pārejot uz “vasaras laiku”, visā Latvijas teritorijā naktī no sestdienas uz svētdienu, 27.martā plkst. 3:00, pulksteņu rādītāji tiks pārbīdīti vienu stundu uz priekšu, līdz ar to nakts vilciena Zilupe-Rīga sarakstā noteiktas atiešanas laika izmaiņas.

Dīzeļvilciens Nr.615 Zilupe (plkst.3:36)-Rīga (8:30) no Zilupes stacijas aties vienu stundu agrāk – plkst.2:36. No Briģiem vilciens izbrauks attiecīgi plkst.2:43, no Nerzas – plkst.2:51, bet pēc pulksteņu rādītāju pagriešanas iekļausies sarakstā paredzētajā laikā – no Istalsnas aties plkst.4:02, no Ludzas plkst.4:12 un arī tālāk līdz Rīgai kursēs atbilstoši sarakstam.