LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Sunny
16°C
 
A A A

Aizvadītās nedēļas sporta aktualitātes

Ludzas novads pārstāvēts “Drosmes skrējienā”
 
19. jūnijā Jēkabpilī notika kārtējais “Drosmes skrējiens”, kurā piedalījās arī Ludzas novada komanda: Jānis Ļubka, Oskars Beļevičs, Ralfs Punans, Roberts Zelčs. Puišiem nācās pārbaudīt savus spēkus pārvarot dažādus šķēršļus un prāvā konkurencē, veicot 7 km distanci, jaunieši ierindojās augstajā 2. vietā! 
 
Apsveicam ar teicamu rezultātu! Malači! 

Latvijas Sporta veterānu – senioru pašvaldību 59. sporta spēlu rezultāti

18. jūnijā Bauskā notika Latvijas Sporta veterānu – senioru pašvaldību 59. sporta spēļu 26 sacensības. Finālsacensības notika vairākos sporta veidos. Ludzas novada sportisti sacentās vieglatlētikā un handbolā. 

  • Vieglatlētikā, kategorijā 75 + savu dalību 3 disciplīnās pieteica Vitaliss Iļjenkovs. (trenere G. Iļjenkova)
  • Lodes grūšana – 1. vieta;
  • Šķēpa mešana – 1.  vieta.

Apsveicam Vitalisu un treneri ar sasniegtajiem panākumiem!

Sporta spēlēs handbola sacenībās Ludzas novadu pārstāvēja “Latgols” dāmu komanda, izcīnot 2. vietu! Latgols komandā spēlēja: D. Sergejeva, A. Puncule, I. Martjukova, J. Verhuškina, I. Kušnere, V. Kairiša, I. Cibuļska.

Apsveicam!

Ludzas NSS komanda svin uzvaru!


18. jūnijā Ludzā beidzot noslēdzās U – 18 vecuma grupas (2004. g. dz.) jauniešu Latvijas čempionāts handbolā, pēdējā spēlē Ludzas NSS uzvarēja Ulbrokas spēcīgo komandu ar rezultātu 41: 38 un ierindojās 2. vietā! Komandā spēlēja: E. Kušners, J. Kravčenko, L.D. Kazlovskis, D. Mikijanskis, R. Rozenbergs, A. Vaškevičs, A. Kodaļevs, D. Kušners, L. Igovens, G. Ūzulnieks, E. Balodis, treneris A. Gendelis.

Apsveicam audzēkņus un treneri ar uzrādīto augstvērtīgo rezultātu! Paldies vecākiem par atbalstu! 

 

 Anita Puncule,
Ludzas NSS izglītības metodiķe
coloring.cool