LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Aizturētas personas par narkotiku glabāšanu

30.augustā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvi-profilaktiskos pasākumus narkotiku apkarošanā, Cirmas pagastā aizturēja divas personas – 1988. un 1986.gadā dzimušus jauniešus, uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu. Tika izņemti trīs polietilēna maisiņi ar baltu pulverveidīgu vielu.

Turpinot veikt izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā, policijai aizdevās noskaidrot, ka viena no aizturētām personām (1988.g.dz.) ir saistīta ar citiem mantiskā rakstura noziegumiem (mantu zādzības un zādzības no dzīvokļiem). Uz doto brīdi faktiski noskaidroti un pierādīti 3 zādzību epizodi. Savukārt otrā aizturēta persona (1986.g.dz.) agrāk ir vairakkārt tiesāta par zādzībām. Pašlaik tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa veidu.

Jau tika ziņots par to, ka naktī uz 28.augustu Ludzas pilsētā, kādai aptiekai izsists skatloga stikls un nozagti dažādi medikamenti. Operatīvas izmeklēšanas rezultātā tika noskaidrots, ka ar notikušo noziegumu saistīti vietējie jaunieši – 1993.gadā dzimušais un 1991.gadā dzimušais jaunietis, kurš tikai šā gada pavasarī atbrīvojas no ieslodzījuma vietas, kur izcieta sodu par zādzību, viņam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.