LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Aicinot domāt par veselīgu uzturu, Rīgā atklās “CIDO Sulu akadēmija” pieturu

Pieturas “CIDO Sulu akadēmija” izveides mērķis ir mudināt cilvēkus aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, īpaši brokastīm – dienas nozīmīgāko ēdienreizi, kad no rīta kopā ar brokastīm ieteicams izdzert arī glāzi sulas, kas organismu nodrošina ar vitamīniem, minerālvielām, ogļhidrātiem, antioksidantiem un daudzām citām vērtīgam uzturvielām.

Atklāšanas dienā no 8.00 līdz pulksten 10.00 “CIDO Sulu akadēmija” ikviens interesents, izpildot rīta vingrojumu, dāvanā saņems Cido sulu – rīta vitamīnu un enerģijas devu.

Divu stundu garumā “CIDO Sulu akadēmija” pieturā notiks dažādas aktivitātes veselīgam dienas sākumam – gan dažādi rīta vingrojumi, gan sulu dzeršana. Klātienē būs iespēja arī uzzināt, kādu pozitīvu ietekmi organismam var sniegt dažādas sulas.

Piemēram, ābolu sula ir vērtīgs dzelzs avots, kas palīdz paaugstināt koncentrēšanās spējas. Savukārt CIDO rozā greipfrūtu sulā ir īpaši daudz C vitamīna, kas stiprina imūnsistēmu un paaugstina organisma izturību. Apelsīnu sula veicina asinsriti, un tās sastāvā esošais magnijs labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un palīdz sakārtot domas.

Ņemot vērā, ka tieši laikā no 8.00 – 10.00 lielākā daļa cilvēku dodas uz darbu, izdevība piedalīties aktivitātēs būs pēc iespējas vairākiem cilvēkiem.