LV EN

Svētdiena, 2022. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Aicināti LEADER projektu konkursa iesniedzēji uz informatīvo semināru

Biedrība “Ludzas rajona partnerība” organizē informatīvu semināru potenciālajiem LEADER projektu konkursa 11.kārtas iesniedzējiem. Bezmaksas tikšanās notiks tiešsaistē ZOOM platformā.

Seminārs paredzēts 2022.gada 11.oktobrī no plkst. 13.00 līdz 16.00, kur varēs uzzināt par LEADER pieejas Ludzas rajona partnerības projektu konkursiem, rīcības plānu, plānotām aktivitātēm, kā arī varēs iepazīties ar projektu konkursa 11.kārtas pieteikuma un pašnovērtējuma veidlapu, vērtēšanas kārtību un kritērijiem. Konkursā atbalstāma ir saules paneļu uzstādīšana un par svarīgāko mikroģeneratora pieslēgšanai dalīsies AS “Sadales tīkls” pakalpojuma vadītājs Jānis Pampe. Uz šo sadaļu interesanti var pieslēgties atsevišķi un tā ir paredzēta no plkst. 14.00 līdz 15.00.

Lai piedalītos seminārā, ir nepieciešama obligāta pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu. Saite uz semināru tiks nosūtīta uz dalībnieku e-pastu pēc reģistrācijas. Informējam, ka būs iespēja arī piedalīties attālinātā ZOOM seminārā partnerības birojā – Tālavijas ielā 16, Ludzā.

Atgādinām, ka projektu iesniegumus varēs iesniegt no 2022.gada 17.oktobra līdz 2022.gada 17.novembrim elektroniski, izmanotjot Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS). Ar informāciju par izsludināto LEADER projektu konkursa 11.kārtu var iepazīties ŠEIT. Vairāk informācijas var uzzināt zvanot uz tālruni 29413335 (Sandra) vai 29550874 (Vija), kā arī rakstot uz e-pastu: [email protected].

Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršana atklāta projektu iesniegumu konkursa veidā lauku attīstībai 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātēs – “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” un “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”.

Informāciju sagatavoja biedrība “Ludzas rajona partnerība”