LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Aicinām ziedot projektam “SIRSNIŅA PRASA, LAI BĒRNIŅŠ LASA”

Aicinām ziedot projektam “SIRSNIŅA PRASA, LAI BĒRNIŅŠ LASA” portālā ziedot.lv vai piezvanot uz 1 lata ziedojumu tālruni 90006881
LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar Bērnu literatūras centru un portālu ziedot.lv aicina ziedot un palīdzēt jaunākajām un labākajām bērnu grāmatām nonākt bibliotēkās.
Pētījumi rāda, ka lasīšana bērnu vidū kļūst arvien nepopulārāka, Latvijas bērnu interese par lasīšanu katastrofāli samazinās.
Ierobežotas rocības dēļ daudzas Latvijas ģimenes nevar iegādāties saviem bērniem jaunākās grāmatas. Grāmata tām kļuvusi par luksusa preci. Arī bibliotēkām naudas nepietiek, lai varētu iepirkt kvalitatīvu bērnu literatūru. Tādēļ svarīgi, lai jaunākās un labākās grāmatas nonāk līdz mazajiem lasītājiem, lai lasītprieks neapsīkst, bet attīstās.
Projekta mērķis: Iegādāties bērnu grāmatas Latvijas bibliotēkām. Vienai bibliotēkai tiks iegādāts pilns 24 Bērnu un jauniešu žūrijas grāmatu komplekts, kura izmaksas ir 100 lati. Gada laikā plānots palīdzēt 120 latvijas bibliotēkām, grāmatu iegādei nepieciešami 12000 lati.