LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Aicinām uzņēmējus piedalīties Ludzas novada Investīciju forumā

Uzņēmējdarbības vides sakārtošana un jauno darba vietu radīšana Ludzas novadā ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem. Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību un investīciju piesaisti novada teritorijā, Ludzas novada pašvaldība 2011.gada novembrī (datums tiks precizēts) plāno organizēt Investīciju forumu.
Investīciju foruma mērķis ir iepazīstināt ar Ludzas novada potenciālu, attīstīt uzņēmējdarbību, veicināt uzņēmēju un pārrobežu sadarbību. Investīciju foruma laikā notiks izstādes, investīciju projektu prezentācijas un investīciju objektu apskate.
Ludzas novada pašvaldība aicina visus uzņēmējus, kuri ir ieinteresēti piedalīties pašvaldības rīkotajā investīciju forumā ar projektu idejām un priekšlikumiem, aizpildīt pieteikuma veidlapu, kura ir pieejama pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv sadaļā “Uzņēmējdarbība Ludzā” un nosūtīt pašvaldībai līdz š.g. 26.septembrim pa pastu uz adresi Raiņa iela 16a, Ludza, Ludzas novads, LV 5701, uz e-pasta adresi aivars.meiksans@ludzaspils.lv, vai iesniegt personīgi Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļā, 3.stāvā.
Papildus informācijai lūdzam sazināties ar Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāju Aivaru Meikšānu pa tālruni 65707496 vai e-pastu: aivars.meiksans@ludzaspils.lv