LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Aicinām uz teātra svētkiem “Ciemos pie pasaciņas”

121230024850648_1Teātris ir brīnišķīgs veids, kā sevi radoši izpaust, veidot prasmi komunicēt uz skatuves, izjust spēlēšanas prieku. Tas ir veids, kā pārvarēt iekšējās barjeras, mācoties būt drošākiem, aktīvākiem un emocionālākiem.

Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs strādā radoši un darboties griboši pedagogi, kuri dažādos pasākumos izmanto bērnu teātrus. Savu teātra prieku pedagogi kopā ar bērniem vēlas dāvināt novada iedzīvotājiem, īpaši iepriecinot pirmsskolas vecuma bērnus un viņu vecākus.

Mazie skatītāji kopā ar mammām un tētiem tiek laipni aicināti uz teātra svētkiem “Ciemos pie pasaciņas”, kuri notiks Ludzas Tautas namā 2014.gada 31.oktobrī plkst.10.00.

Šie svētki tapuši Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm – 4.PII “Pasaciņa”, 3.PII “Namiņš”, SPII “Rūķītis”, piedaloties Ludzas novada mazo kultūras projektu konkursā.

Svētkos bērni varēs noskatīties trīs izrādes. 4.PII “Pasaciņa” priecēs skatītājus ar galvas masku teātri “Ābolu maiss”, 3.PII “Namiņš” – ar roku leļļu teātri “Kaķis un lapsa”, bet SPII “Rūķītis” – ar galvas masku teātri “Kukulītis”. Starp izrādēm pasaku varoņi (pedagogi) iesaistīs bērnus jautrās aktivitātēs.

Lielu paldies sakām Ludzas novada pašvaldībai par iespēju piedalīties projektā un piešķirtajiem līdzekļiem, par kuriem tika iegādāti teātrim nepieciešamie atribūti – aizslietnis leļļu teātrim, roku lelles, galvas maskas, audums tērpu pagatavošanai. Tāpat sakām paldies Ludzas Tautas namam par telpām un citiem, kas mūs atbalstīja.

Vēlam jums, dārgie skatītāji un dalībnieki, skaistus svētkus!

Ludzas pilsētas 3.PII “Namiņš” vadītājas

vietniece izglītības jomā O.Spole

 

coloring.cool