LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Aicinām uz semināru zemes īpašniekus

Šī gada 25.martā plkst. 11.00 Ludzas novada pašvaldības sēžu zālē (Raiņa ielā 16, Ludzā, 3.stāvā) notiks tikšanās ar firmas AGRO FOOD HOLDING LILY pārstāvjiem, kuri sniegs informāciju par ekoloģiski tīru ogu, dārzeņu un zivju audzēšanas programmu un iespējām, par sadarbību ar zemniekiem fermu un siltumnīcu būvniecībā.
Aicināti piedalīties visi interesenti! Skat AFHL http://www.agrofoodholdinglily.eu/ baneri mājaslapas labajā pusē.

“AGRO FOOD HOLDING LILY” aicina piedalīties kompleksā lauku attīstības projektā zemes īpašniekus, kuri vēlas ierīkot savā zemes īpašumā novatoriskas siltumnīcas ekoloģiski tīru dārzeņu, ogu, garšaugu audzēšanai, kā arī mūsdienīgas zivju audzētavas. Latvijas reģionos paredzēts izvietot aptuveni 5000 siltumnīcu.
Mēs piedāvājam būvēt arī ekoloģiskas minifermas liellopu, cūku, kazu un mājputnu audzēšanai, aprīkojot tās ar mūsdienīgām iekārtām alternatīvās enerģijas un siltuma izstrādāšanai, ka arī modernizēt esošās lopu un putnu fermas, izmantojot šīs tehnoloģijas.
Mūsu siltumnīcās tiks izmantotas dažāda veida alternatīvās enerģijas kombinācijas (saules, vēja, ģeotermiskā un, izmantojot biomasu), kas būtiski samazina siltumnīcu izmaksas. Elektrības pārpalikums tiks piegādāts Holdingam pārdošanai Eiropas Savienības valstīs. Mēslošanai tiks izmantots tikai organisks mēslojums uz sapropeļa bāzes, ko piegādās firma M-ZELTS.
Ja zemes īpašnieks ir ieinteresēts piedalīties “AGRO FOOD HOLDING LILY” lauku attīstības projektā, nepieciešams, lai viņam būtu neapgrūtināta zemes platība, ne mazāka par 1,5 ha; vēlme strādāt lauksaimniecības uzņēmumā; saudzīga attieksme pret apkārtējo vidi.
Dalībai lauku attīstības projektā vismaz uz 10 gadiem tiek noslēgts līgums, saskaņā ar kuru HOLDINGS:
maksā nomas maksu par izmantojamo zemi,
veic un apmaksā visus celtniecības darbus;
piegādā visu nepieciešamo aprīkojumu, uzņemoties tā līzingu un apdrošināšanu;
nodrošina visas saražotās produkcijas pārdošanu vai pārstrādi;
piegādā mēslojumu, lopbarību un citas izejvielas atbilstoši ražotnes veidam;
algo strādniekus un speciālistus;
apmaksā zemes īpašnieka darbu;
sniedz agronoma, veterinārārsta un citu speciālistu pakalpojumus atbilstoši ražotnes veidam, nodrošina nepieciešamos laboratorijas pakalpojumus;
veic ražošanas procesu uzraudzību un produktu kvalitātes kontroli, izmantojot sensorus un centralizētas kontroles sistēmas;
nodrošina aprīkojuma tehnisko apkopi un apsardzi.
Savukārt, ZEMES ĪPAŠNIEKS saņem zemes nomas maksu;
uz līguma darbības laiku var uzņemties siltumnīcas pārvaldnieka vai darbinieka pienākumus; strādā, pildot Holdinga uzdevumus;
nodrošina nepieciešamās būvatļaujas un citu celtniecībai nepieciešamo dokumentu noformēšanu.
“AGRO FOOD HOLDING LILY” aprīkojuma atmaksāšanās laiks 4-5 gadi. Pēc Holdinga līzinga pilnīgas atmaksas, zemes īpašnieka, kā holdinga darbinieka, alga tiks būtiski palielināta.
Pēc 10 gadiem ražotne tiek pilnībā nodota zemes īpašnieka īpašumā.
Turpmākā zemes īpašnieka sadarbība ar Holdingu iespējama uz savstarpējas vienošanas pamata.
Ar cieņu, Lilija Smirnova
SIA “AGRO FOOD HOLDING LILY”
valdes locekle

Reğ.nr.40103285751
Hipotēku Banka
LV49LHZB2400189639001
Tālr.fakss:+37167691766
Mob.t: +37127055172
www.agrofoodholdinglily.eu
info@agrofoodholdinglily.eu
AGRO FOOD HOLDING LILY