LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
23°C
 
A A A

Aicinām uz literāri muzikālu vakaru

ладони-сердце-голубь26. martā plkst.17:00 Ludzas Mūzikas pamatskolas zālē notiks literāri muzikāls pasākums „Kamēr sirds mana pukst”.

Lielā gavēņa laikā cilvēki īpaši pievēršas mūžīgām vērtībām, tāpēc literāri muzikāla vakara vadmotīvs ir Ticība, Cerība un Mīlestība. Ar tām caurvītu dzeju, autordziesmas un muzikālās kompozīcijas izpildīs literārā kluba „Varavīksne” dalībnieki, Ludzas Mūzikas pamatskolas audzēkņi un pedagoģi, Ludzas Pareizticīgo draudzes bērnu ansamblis, Ludzas novada BJC grupa „Rozīnītes šokolādē”, PII “Pasaciņa” vokālais ansamblis „Sauleszieds”, PII „Rūķītis” audzēkņi un pedagoģi.

Pasākumu projekta „Dāvinām dziesmiņas Latvijai” ietvaros rīko biedrība „RA SIMFONIJA”, atbalsta Ludzas novada pašvaldība.Simfonija_0001

coloring.cool