LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Sunny
16°C
 
A A A

Aicinām pievērst uzmanību nekustamā īpašuma kopšanai un kārtības uzturēšanai!

Pienākusi vasara un ir atkal laiks parūpēties par sava īpašuma un piegulošās teritorijas kopšanu – zāles pļaušanu, kārtības uzturēšanu.

Ludzas novada pašvaldība atgādina, ka nekustamā īpašuma teritoriju īpašniekiem, valdītājiem jānodrošina īpašuma teritorijas un tai pieguļošās teritorijas kopšanu – zālienu nopļaušanu (zāles augstums nedrīkst pārsniegt 20 cm), atkritumu savākšanu, grāvju un caurteku tīrīšanu,  īpašuma uzturēšanu kārtībā – nepieļaut lūžņu, būvgružu, sadzīves atkritumu uzkrāšanos, kā arī nepieļaut transportlīdzekļu vraku uzglabāšanu vietās, kur tie ir redzami no ielas, īpašuma nožogojuma uzturēšanu tehniskā un vizuālā kārtībā.

Tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas objektu īpašnieki, lietotāji vai nomniekiem jānodrošina teritorijas sakopšanu ap objektu, kā arī objekta skatlogu, durvju un fasādes tīrību, atkritumu urnu izvietošanu, iztukšošanu un atkritumu izvešanu.

Garāžu īpašniekiem, garāžu kooperatīvu biedri nodrošina garāžai piegulošās teritorijas un piebrauktuvju sakopšanu uzturēšanu kārtībā, regulāri pļaujot zālienu, nepieļaujot atkritumu uzkrāšanos

Aicinām ievērot Ludzas novada pašvaldības saistošos noteikumus Nr. 17. “Par publiskā lietošanā esošu teritoriju kopšanu un ēku uzturēšanu Ludzas novadā”

Par šo noteikumu prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu: fiziskajām personām no 2 līdz 100 naudas soda vienībām, bet juridiskām personām no 2 līdz 300 naudas soda vienībām.


Aicinām ziņot par nesakoptām teritorijām zvanot pa tālruni 22444045 vai rakstos uz e-pastu: [email protected]. Pas sakoptu Ludzas novadu! 


Informāciju sagatavoja
Ludzas novada pašvaldības vides inženieris
Aleksandrs Narnickis

coloring.cool