LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

Laika apstākļu dēļ velobrauciens tiek pārcelts uz 8. jūliju

Aicinām piedalīties velobraucienā!

Sestdien, 8. jūlijā, Ludzā notiks velobrauciens “BRĪVS NO ATKARĪBĀM”:

9:30 – pulcēšanās stadionā “Vārpa”, dalībnieku reģistrācija;

10:00 – velobrauciena sākums;

12:00–12:30 – finišs;

12:45–13:00 – dalībnieku apbalvošana.

Pasākums notiks ESF līdzfinansētā projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) ietvaros. Projekts norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

coloring.cool