LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Aicinām piedalīties Ludzas novada attīstības programmas 2018.-2024. gada izstrādes procesā!

Ir uzsākta Ludzas novada attīstības programmas 2018.–2024. gadam sagatavošana ar mērķi izstrādāt vidēja termiņa attīstības plānošanas dokumentu , lai sekmētu ilgtspējīgu un stabilu Ludzas novada attīstību, nodrošinātu iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu un veicinātu uzņēmēju konkurētspēju, noteiktu novada vidējā termiņa prioritātes, kā arī rīcības virzienus. Šī dokumenta īstenošanas periods ietvers Eiropas Savienības fondu plānošanas periodu (2014.–2020. gads) un tas tiks saskaņots ar nacionālā un reģionālā līmeņa attīstības plānošanas dokumentiem, tajos noteiktajiem attīstības mērķiem un prioritātēm.

Attīstības programmas izstrādi veic Ludzas novada domes apstiprināta izstrādes vadības un darba grupa.

Sabiedrības iespējas līdzdarboties:

  • piedaloties pašvaldības organizētajā iedzīvotāju aptaujā (2017. gada jūnijs – jūlijs);
  • piedaloties publiskajā apspriešanā (plānotais laiks – 2017. gada oktobris – novembris);
  • piedaloties publiskās apspriešanas sanāksmē (plānotais laiks – 2017. gada novembris).

Lūdzam izteikt savus priekšlikumus Ludzas novada attīstības programmas 2018.–2024. gadam – aizpildot anketu un līdz 01.08.2017. sūtot uz e-pastu [email protected] vai pa pastu, adresējot to Ludzas novada pašvaldībai (adrese: Raiņa ielā 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701). Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā persona ir Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ilona Igovena, tālr.: 65707134, e-pasts: [email protected]
Aicinām ikvienu iesaistīties Ludzas novada attīstības programmas 2018.–2024. gadam izstrādē!

coloring.cool