LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Thunderstorms
12°C
 
A A A

Aicinām piedalīties Lūcijas skulptūras skiču projekta izstrādes konkursā

S_Rimsa_LucijaLeģenda vēsta, ka Ludzas pilsēta ir nosaukta par godu Lūcijai – senās pils īpašniecei. Lūcijas vārds ir nostāstu un noslēpumu apvīts.

Ludzas novada dome iecerējusi izveidot unikālu vides dizaina objektu – Lūcijas skulptūru, kas veicinās Ludzas atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa. Pašvaldība aicina piedāvāt savas idejas atklātajam skiču konkursam „Mazās arhitektūras formas – Lūcijas skulptūras skiču projekta izstrāde”. Konkursa rezultātā būs izvēlēts oriģinālākais un atbilstošākais skiču projekts Lūcijas skulptūrai. Pēc tam ieceri paredzēts realizēt metālā un izvietot skulptūru Ludzas pilskalnā.

Konkursā aicināti piedalīties arhitekti, profesionāli izglītoti tēlnieki vai mākslinieki, autoru kolektīvi, kā arī atbilstošo nozaru augstskolu vecāko kursu studenti. Labākās skices autoram tiks piešķirta naudas balva 800 eiro apmērā (tajā skaitā visi normatīvajos aktos noteiktie nodokļi).

Autori konkursa darbus ir aicināti iesniegt līdz 2014.gada 28.novembrim plkst.16:00. Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludza, Ludzas novads, 312 .kabinetā. Iesniedzamo skiču skaits nav ierobežots, taču katrs iesniegtais piedāvājums jānoformē atsevišķi nolikumā noteiktajā kārtībā.

Konkursa nolikums

coloring.cool