LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Aicinām Ludzas novada iedzīvotājus piedalīties konkursā

Izvērtējot 2009. gada pieredzi un novada iedzīvotāju ieinteresētību un atsaucību, Ludzas novada pašvaldība arī šogad gada nogalē nolēmusi rīkot Ziemassvētku rotājumu konkursu Ziemassvētki Ludzas novadā 2010.

Konkursā aicinām piedalīties Ludzas novada iestādes, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumus, kafejnīcas, aptiekas, skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, individuālo un daudzdzīvokļu māju īpašniekus.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās grupās: fiziskās personas un juridiskās personas. Balvas uzvarētājiem paredzētas vērtībā no Ls 20 līdz Ls 40, kā arī veicināšanas balvas.

Uzvarētāju apbalvošana paredzēta: Ludzas pilsētā – Jaungada nakts pasākumā 31. decembrī; Briģu, Cirmas, Isnaudas, Istras, Nirza, Ņukšu, Pildas, Pureņu, Rundēnu pagastos – Ziemassvētku vai Jaungada sarīkojumos pēc attiecīgo pagastu pasākumu plāna. Uzvarētāji un konkursa dalībnieki saņems ielūgumus uz šiem pasākumiem.

Lūdzam pretendentus savlaicīgi (līdz 20. decembrim) pieteikties, aizpildot Anketu pašvaldības mājas lapā https://ludzasnovads.lv/ , Ludzas novada domē vai pagastu pārvaldēs. Sapostais mājas pagalms, iededzinātā svecīte vai gaismas virtene atdzīvinās pilsētu, iepriecinās un radīs svētku noskaņu pašiem un garāmgājējiem!

Konkursa Nolikums.