LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Aicinām Jūs piedalīties seminārā “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem” 24. oktobrī, Ludzā

No 2019. gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē. Semināra dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību seminārā.

Seminārs Ludzā notiks 24. oktobrī, Ludzas pilsētas ģimnāzijas Aktu zālē, Blaumaņa ielā 4,  sākums plkst. 10.00 

Semināru lektore – Agnese Boboviča, Sertificēta fizisko personu datu aizsardzības speciāliste, CIPP/E, SIA DataProtection.lv valdes priekšsēdētāja.

26.novembrī Rīgā notiks datu apstrādei veltīta konference.

Seminārus un konferenci rīko Datu valsts inspekcija projekta Nr.814774-DPSME “Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām” (DPSME), kas tiek finansēts Eiropas Komisijas Tieslietu ģenerāldirektorāta finanšu programmas “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” 2014.–2020.gadam ietvaros.

Dalība semināros un konferencē ir bez maksas.

Informējam, ka semināru un konferences laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana. Iegūto datu apstrādes pārzinis ir Datu valsts inspekcija, tālr. 67223131, e-pasts: [email protected]. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi projekta DPSME ietvaros pieejama ŠEIT.

Par organizatoriskiem jautājumiem lūdzam sazināties ar Datu valsts inspekciju pa e-pastu: [email protected].

coloring.cool