LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-21°C
 
A A A

Aicinām iesaistīties akcijā “Drosmes kaste”

Dārgie draugi, aicinām ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu “Drosmes kastei”!

Ikviena slimība vienmēr ir pārbaudījums, bet īpaši daudz spēka nepieciešams bērniem, kuriem ir onkoloģiskās slimības un kuriem jāiztur injekcijas, punkcijas, ķīmijterapiju. Šīs procedūras bieži glābj pacientu dzīvības, bet mazajam cilvēciņam tik grūti pārvarēt bailes un saglabāt labu garastāvokli, kas nepieciešams, lai atveseļotos.

Mediķi stāsta, ka bērni ļoti baidās no medicīniskajām manipulācijām. Taču mazie drosminieki procedūras labāk pārcieš, ja par savu izturību saņem nelielu rotaļlietu no “Drosmes kastes”.

Ja Tev ir iespēja, papildini šo “Drosmes kasti”! Tieši tava ziedotā mantiņa var ļoti noderēt kādam slimam bērniņam.

Ko varētu ielikt šajā brīnumu kastītē?

Zēni labāk spēlējas ar nelielām mašīnītēm, robotiem, zaldātu figūriņām, u.c. Mazās meitenes priecātos par nelielām lellītēm ar drēbītēm, ponijiem. Bērniem arī ļoti patīk dažādu zvēriņu figūriņas, galda spēles, rotaļlietas ar magnētiem, kuras var piestiprināt pie sistēmas, dažādi piekariņi, uzvelkamās rotaļlietas. Pašiem mazākajiem bērniem noderētu grabulīši, klucīši, ūdensnecaurlaidīgās grāmatiņas, kā arī attīstošās rotaļlietas.

Ko nevajag likt “Drosmes kastītē”?

Tās ir stikla un keramiskās rotaļlietas, asas vai rotaļlietas ar daudz sīkām detaļām, mīkstās mantiņas. Nevajadzētu likt bērnu kosmētiku, sprādzes, gumijas. Galvenais nosacījums — visām ziedotajām mantām ir jābūt jaunām. Sterilajās procedūru telpās nevar atrasties lietotas mantas, jo mazajiem pacientiem ir novājināta imunitāte.
Vairāk informācijas pa tālruni 26640539 (Raivis Isakovičs, akcijas koordinators Ludzā)

 “Drosmes kastes” Ludzas pilsētā atrodas:

  • Ludzas pilsētas ģimnāzijā
  • Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā
  • Ludzas Mūzikas pamatskolā
  • Viesnīcā “Lucia”
  • Ludzas novada pašvaldības ēkā (312. kabinetā)
coloring.cool