Peldbaseins

Ir sākusi realizēties viena no karstākajām Ludzas novada iedzīvotāju vēlmēm – baseins! Būvprojektu minimālā sastāvā izstrādāja SIA “KK arhitekts”.

Baseina ēka tiks uzbūvēta Ludzā, blakus Ludzas pilsētas ģimnāzijas II korpusam (P. Miglinīka un 18. Novembra ielu krustojums). Apmeklētāju ērtībām plānots ierīkot autostāvvietu. Atbilstoši pašvaldības iecerēm baseins paredzēts dažādu vecuma grupu apmeklētājiem.

Pašvaldības ēkas 1. stāvā (Raiņa ielā 16, Ludzā) uz speciāli sagatavotām planšetēm var aplūkot peldbaseina projekta pamata informāciju. Ar baseina skiču materiāliem var iepazīties arī šeit:

Šobrīd ir izsludināta iepirkuma procedūra projekta galīgai izstrādei un būvdarbu veikšanai. Peldbaseina būvdarbus paredzēts uzsākt jau šī gada rudenī.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja