LV EN

Ceturtdiena, 2023. gada 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

Aicinām iedzīvotājus iesaistīties veselības veicināšanas aktivitātēs 2022. gada septembrī

Ludzas novada pašvaldība informē, ka septembrī tiek turpinātas bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātes Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros.

Peldēšana iedzīvotājiem visās vecuma grupās

05.09.2022. no plkst. 16:00 līdz 17:00
12.09.2022. no plkst. 16:00 līdz 17:00
19.09.2022. no plkst. 16:00 līdz 17:00

Vienas nodarbības ilgums 60 minūtes

Kā ierasts, nodarbības notiks Ludzas peldbaseinā (P. Miglinīka iela 27B, Ludza, Ludzas novads).

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Pieteikties iespējams, zvanot pa mob. tālruni 26332380 (Iluta) vai rakstot e-pastā: iluta-ila@inbox.lv.


Fiziski aktīvas ekskursijas senioriem, mazkustīga dzīvesveida veicējiem

Septembrī tiek plānotas 2 fiziski aktīvas ekskursijas fizioterapeita vadībā. Kā līdz šim, aicinām pieteikties Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājus, kuri ir vecumā 54+.

10.09.2022. – Aglona

Ekskursijas laika būs iespēja apmeklēt Latvijas katolicisma centru, pasaules nozīmes svētvietu – Aglonas baziliku. Fizioterapeita vadībā iziet Kristus Karaļa kalnu un dienas noslēgumā izzināt un izgaršot maizes tapšanas procesu saimnieces Vijas Kudiņas Maizes muzejā. Sīkāka informācija pieejama šeit!

17.09.2022. – Rundāle (programma sekos)

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa tālruni 25614481.

Visos pasākumos dalība ir bez maksas!

Sekojiet līdzi jaunumiem un aktualitātēm Ludzas novada pašvaldības mājas lapā.

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne