LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

Aicinām apmeklēt bezmaksas nodarbību iekšējo resursu atjaunošanai, garīgajam līdzsvaram un iedvesmai!


Noslēdzot izglītojošo nodarbību ciklu “Trīs lietas labas lietas”, 1.jūnijā no plkst. 9.00 piedāvājam nodarbību dienu iekšējo resursu atjaunošanai, garīgajam līdzsvaram un iedvesmai. Darbs ar dabas materiāliem un joga ar aerojogas elementiem kopā ar jogas speciālisti Olgu Hodasēviču un psiholoģi un mākslas terapeiti Aiju Centneri. Nodarbība norisināsies “Ceplīši”, Ceplīšos, Lendžu pagastā, Rēzeknes novadā. Transports turp un atpakaļ ir pieejams.

Sīkāka informācija un pieteikšanās zvanot pa tālruni 29187360 vai rakstot uz epastu [email protected]

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
projekta vadītāja
Ilona Rimša

 

coloring.cool