LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Ludza
Sunny
17°C
 
A A A

Aicinājums piedalīties video konkursā “Redzu Ludzu”

Ludzas Bērnu un Jauniešu centrs sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību aicina piedalīties video konkursā “Redzu Ludzu”. Savus video darbus brīvā stilā un žanrā, kuru hronometrāža nepārsniedz 3 minūtes, gaidīsim līdz 2022. gada 19. aprīlim. Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 25 gadiem. Konkursa rezultāti un uzvarētāji tiks paziņoti 27. aprīlī. Konkursa 3 uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.

Konkursa mērķis ir veicināt jaunatni redzēt un fiksēt realitāti Ludzā ar kinovalodas paņēmieniem, praksē pilnveidot jau zināmas un iegūt jaunas prasmes, kā arī filmēšanas un montāžas iemaņas. 

Darbus, kas atbilst konkursa tēmai “Redzu Ludzu” sūtiet elektroniski, augšupielādējot tos kādā no interneta digitālajām krātuvēm (www.failiem.lv, www.wetransfer.com u.c.), pēc tam tīmekļa saiti uz dalībnieka darbu sūtot uz e-pasta adresi: [email protected]

Dalībnieku darbus vērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Pirms dalības konkursā, aicinām rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu.

Bērniem un jauniešiem no 10 līdz 25 gadu vecumam ir iespēja pieteikties nodarbībām/konsultācijām īsfilmu izstrādei, uzņemšanai un montāžai, Ludzas BJC, rakstot uz  e–pastu [email protected] vai zvanot pa tālr. 29454304. Pieteikties sagatavošanas nodarbībām iespējams arī aizpildot elektronisku formu. 

coloring.cool