LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Aicina uzņemt ģimenēs ārzēmju skolēnus

Piesakies kļūt par viesģimeni kādam viesskolēnam no Austrālijas, Dānijas, Itālijas, Taizemes, Turcijas, Vācijas vai Venecuēlas!
Kas nepieciešams no viesģimenes?
• Vēlme visai ģimenei gūt šo pieredzi
• Brīva gultasvieta
• Nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu
• Uzņemt kā savu ģimenes locekli
• Būt spējīgiem pieņemt citādo
Ko tālāk?
Piesaki savas ģimenes dalību, aizpildot pieteikuma formu sadaļā “Piesakies tagad!” vai zvanot / rakstot AFS!
Meklē iebraucošo viesskolēnu sarakstu šeit http://www.afs.lv/klusti-par-viesgimeni/viesskolenu-profili/
Noskaties video (http://www.afs.lv/klusti-par-viesgimeni/) par citu ģimeņu pieredzi viesskolēna uzņemšanā
Viesskolēni ierodas 2011.g.19.augustā un dodas prom 2012.g.28.jūnijā. Dalībnieku vecums: 15-18 gadi. Viesģimeņu pieteikumus gaidīsim līdz augusta sākumam.
Ko no tā iegūst Latvijas sabiedrība?
AFS Latvija mērķi un darbības joma: starpkultūru izglītības un starpkultūru sakaru ar skolēnu, studentu, dažādu profesiju pārstāvju un ģimeņu apmaiņas programmu palīdzības visā pasaulē veicināšana, prasmju uz zināšanu, kas nepieciešamas dažādu pasaules kultūru pieaugošo savstarpējo sakaru attīstībai, sniegšana biedrības biedriem, skolēniem, studentiem, ģimenēm, izglītības darbiniekiem un citām ieinteresētām personām, brīvprātīgo darba veicināšana, piesaistot arvien vairāk jauniešu, labdarības veicināšana, tolerances veicināšana, izpratnes par dažādām kultūrām veicināšana, valodu apgūšanas stimulēšana.
Kopš 1990.gada AFS Latvija nosūtījusi vairāk kā 500 un uzņēmusi vairāk kā 700 dalībnieku starptautiskās apmaiņas programmās, iesaistot ap 100 skolām visā Latvijā. AFS Latvija darbību Latvijā iniciējusi un atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, par organizācijas patronesi kļuvusi valsts eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga. Kopš 2009.gada 26.novembra Finanšu ministrija organizācijai piešķīrusi sabiedriskā labuma statusu.
Aicinu iepazīties ar pievienotajā failā esošo informāciju.
Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinu sazināties ar mani zvanot vai rakstot e-pastu.
Paldies jau iepriekš par atsaucību!

Ilze Liepiņa
Uzņemšanas koordinatore
Ilze.Liepina@afs.org
Tel.:+371 67280646
Mob.:+371 26569168
Fax +371 67280643
http://www.afs.lv