LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Aicina uz semināru Tauriņu pieskārieni

“Tauriņu pieskārieni…”

Īss ieskats Maigās Bio-Enerģētikas (MBE) teorijā,
Tauriņu pieskāriena un Brazīļu pirkstu masāžu, Metamorfozes (īsās) pamatiemaņu apgūšana

Norises laiks: 2010.gada 24.novembris, plkst. 10.00 – 17.30

Norises vieta: Rēzeknē (vieta tiks precizēta)

Darba valoda: angļu valoda ar tulkojumu latviešu valodā

Mācībspēks: Ričards C.Overlijs (ASV), teologs, psihoterapeits, Maigās Bio- Enerģetikas institūta direktors, vairāku MBE grāmatu autors, Evas Raihas darba attīstītājs kopš 1968.gada. Apmāca MBE metožu lietošanā Lietuvā, Igaunijā, Singapūrā, Malaizijā un Latvijā.

Ilze Jankovska (Latvija), psiholoģe, psihoterapeite, Maigās Bio-Energētikas sertificēta praktizētāja.

Projekta vadītāja: Zane Kvedere, tālrunis 66105682, mobilais tālrunis 26189503

Mērķauditorija: medicīnas darbinieki, skolotāji, sociālie darbinieki, vecāki un vecvecāki – visi, kuriem interesē jaunas zināšanas un prasmes

Metodes: Tauriņa pieskārienu masāža – universāla tehnika visiem cilvēkiem jebkurā vecumā. Tās mērķis – atjaunot dabiskās dzīves enerģijas pulsāciju ķermenī. Ļoti laba tehnika grūtniecēm, zīdainīšiem, īpaši pirmos trīs mēnešus pēc dzimšanas (palīdz bērnam izplest enerģētisko lauku ap sevi, tā ļaujot mammām attālināties), hiperaktīviem bērniem, adoptētiem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Pēc masāžas mazinās spriedze, tonuss un hiperaktivitāte. Bērni kļūst atvērtāki, vieglāk pieejami, mazāk raizējas par savām neveiksmēm. Palīdz pilnveidot un uzlabot emocionālo saikni savstarpējās attiecībās.

Brazīļu Pirkstu masāža – masāžas mērķis ir līdzsvarot ķermeņa enerģiju. Hiperaktīvi bērni pēc metodes dažkārt jūtas atslābināti un reizēm “iekrīt” dziļā miegā, laba sāpju mazināšanas metode.

Metamorfoze – (seminārā tiks skatīts īsais variants!) metode, lai atgūtu un dziedētu pirmsdzemdību neverbālas atmiņas, šis paņēmiens efektīvi darbojas, lai piekļūtu “bruņu” cēloņiem un izprastu dzīvības modeļus, kas radušies, mazulim atrodoties dzemdē. Lieto arī pie iegurņa rajona problēmām (grūtniecības saglabāšanas problēmas, vīriešiem prostatas problēmas u.c.).

IR VĒRTS ZINĀT, ka:

•1. Vietu skaits ir ierobežots – 20 dalībnieki.

•2. Cena vienam dalībniekam – Ls 25 (t.sk. PVN)!

•3. Apmaksa ar pārskaitījumu pirms semināra norises vai skaidrā naudā semināra dienā.

•4. Pēc apmācību norises kā apliecinājums par piedalīšanos tiks izsniegts sertifikāts. Sertifikātā būs uzrādīts precīzs akadēmisko stundu skaits, kas tiks pavadīts seminārā.

Dalība obligāti jāpiesaka! Lai to izdarītu, sazinieties ar Zani Kvederi (66105682 vai 26189503, zane@narmadastautskola.lv ).

Vairāk par metodi http://www.maigabioenergetika.lv/ .