LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly clear
22°C
 
A A A

Aicina uz reiterterapijas nometni

 

Afisa_reitterapijas nometneVeselīga dzīvesveida Reitterapijas nometne, kuras galvenais dziednieks ir zirgs – reitterapijas nometne – no šā gada 6. jūlija līdz 12. jūlijam. Nometnes laikā būs iespēja apgūt jāšanas pamatiemaņas, iemācīties pareizi sēdēt seglos, rikšot un lēkšot, vadīt zirgu, apseglot un rūpēties par zirgu pēc treniņa. Neizpaliks nometnes sacensību spars, piedzīvojumi, spēles, peldēšanās, vakara ugunskurs, ballītes…
Diennakts atvērtā tipa atpūtas nometnes dalībnieku vecums  –  no 7 līdz 16 gadi.

Nometnes atrašanās vieta: Rēzeknes novads, Feimaņi, Feimaņu pamatskola.

Pieteikties piezvanot uz tālr. nr.29793281 un aizpildot pieteikuma veidlapu: www.latgalesnometnes.lv

Dalības maksa: EUR 220,00

coloring.cool