LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Mostly sunny
24°C
 
A A A

Aicina pieteikties jauniešus Latvijas prezidentūras praktikantu programmai

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts izsludina pieteikšanos prezidentūras praktikantu programmai. Praktikantu programma sniegs iespēju ikvienam studentam veikt studiju praksi, piesakoties par ārvalstu delegāciju pavadoņiem vai palīgiem mediju informācijas centrā.

Prezidentūras praktikantu programmā aicināti pieteikties visu Latvijas augstskolu studenti neatkarīgi no viņu izvēlētās studiju programmas, taču viņiem jāizpilda noteikti atlases kritēriji. Galvenās prasības ir teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, labas organizatoriskās prasmes un saskarsmes iemaņas. Prakses programmas atlasē tiks vērtēta arī jauniešu motivācija dalībai prezidentūras praktikantu programmā un sekmes mācībās. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2014.gada 2.februāris.

Konkursa rezultātā tiks atlasīti vairāk nekā 100 jaunieši, kuri tiks piesaistīti kādai no ārvalstu delegācijām un kuri koordinēs delegāciju loģistiku un nodrošinās saziņu starp delegācijām un pasākuma rīkotājiem. Tāpat studentiem tiks piedāvāta arī iespēja veikt praksi mediju informācijas centrā.

Pirms prakses uzsākšanas Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts nodrošinās praktikantiem mācības, kuru laikā viņi varēs apmeklēt prezidentūras pasākumu norises vietas, uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un Latvijas prezidentūru ES Padomē, apgūt protokola un drošības jautājumu pamatus, kā arī starpkultūru komunikāciju un stresa vadību.

Prezidentūras praktikantu programma ir izstrādāta sadarbībā ar Latvijas augstskolām, un tā ir iespēja Latvijas studentiem piedalīties prezidentūras veidošanā, gūstot unikālu darba pieredzi, kas var kļūt par atspēriena punktu karjeras veidošanā. Prakse Latvijas prezidentūras laikā ilgs no 2014.gada 1.novembra līdz 2015.gada 30.jūnijam.

Iegūt vairāk informācijas un pieteikties dalībai praktikantu programmā iespējams sekretariāta mājas lapas sadaļā: www.es2015.lv/prakse.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Jākobsone

Prezidentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja

Tālr.: 67011757, 29123348

E-pasts: [email protected]

coloring.cool